Pech nie opuszcza walczących o górną szóstkę zawodników Śląska Wrocław.
Po poważnej kontuzji Danny'ego Gibsona z treningów wypadli Dominique
Johnson oraz Michał Gabiński.
Amerykanin ma problem z lewą stopą. Absencja jest związana z
zakażeniem bakteryjnym. Johnson nie trenuje z zespołem od ostatniego
spotkania Śląska w Gdyni, a najprawdopodobniej przerwa potrwa do końca
tego tygodnia. Przerwę ma również Michał Gabiński, któremu odnowiło się
zapalenie Achillesa.
Z ekipą Jerzego Chudeusza od początku tygodnia trenują zatem
zawodnicy II-ligowego Exact Śląsk Wrocław - Artur Wnętrzak oraz Jakub
Nizioł.
Przypomnijmy, że najbliższe ligowe starcie wrocławskich koszykarzy
już 8 marca w Hali Orbita. Przeciwnikiem Śląska będzie wicelider tabeli
Trefl Sopot. Mecz o godzinie 19:00.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz